Hakkımızda

İnternet üzerinde sohbet ve arkadaşlık hizmeti sağlayan bir web sitesiyiz. Kullanıcılarımıza başta mobil cihazlar ve diğer İnternet kullanımına aracı eden ve fırsat sağlayan tüm cihazlardan, birbirleri ile konuşma hizmeti sağlarız. Bu sosyal bir ortam yaratma, kişilerin bu sosyal ortamlarda yeni arkadaş edinmesini amaçlar.

Nasıl Olur?

Sohbet için gereken imkanları sağlarız. Özellikle rakip ve diğer aynı hizmeti veren web sitelerinden farklı olarak kullanıcların beğenisini kazanaçağını düşündüğümüz ve web sitemizde aktif ettiğimiz artı özellikleride sunarız. Genel olarak metin tabanlı yani yazışarak yapılan karşılıklı sohbet mantığına sahip ve daha fazlası...

Bunlar Nedir?

Konuşup tanışasaksınız ve arkadaş olacaksınız. Bu sadece yazışarak sıkıcı olacaktır. Bunu düşündük ve fazlasını yaptık. Resimli bir profil ile başlayan bu özellikler, özel konuşmalarda resim gönderme gibi eklentiler ile devam eder. Ayrıca sesli ve görütülü konuşma gibi en çok önce çıkan ve beğeninizi kazanaçığını düşündüğümüz kullanıcı odaklı fırsatlar buna ek olarak dahil edilir.

Şimdi Başlayın

Web sitemizi hakkında ön bilgiye artık sahipsiniz. Bir sohbet ve arkadaşlık siteyisiz. Kullanım amaçı doğrultusunda keyifli zaman geçirmenizi dileriz.

cetyeri.net